המענה הטבעי לשמירה על הלב וניקוי כלי הדם

לסובלים מליקויים בזרימת דם, מתפקוד לא תקין של מערכת הלב וכלי הדם.

מערכת הדם שלנו מושפעת באופן ישיר מגנטיקה, לחץ דם גבוה, סוכרת, מצבים כרוניים של דלקת, נטייה לקרישיות יתר, תזונה, שגרת הפעילות הגופנית ומצבים רפואיים שונים.

שקיעה של חומרים שומניים, כולסטרול, פסולת תאית, סידן וחומרי קרישה בשכבה הפנימית של העורקים, מכבידה על המערכת ומייצרת הפרעות בזרימה חלקה ויעילה של הדם בכליו. זה משפיע באופן ישיר על תפקודים פיזיים רבים ואף מייצר מצבים מסכני חיים.

הסכנה לתפקודו התקין של הלב, לתסחיף למערכת הנשימה, פקקת בגפיים תחתונות או במקרה החמור גם שבץ מוחי.

מערכות הדם וכליו הן בין המערכות הסבוכות והקריטיות של הגוף.

תחזוקה תקינה של מערכות אלו קריטית עבור איכות החיים והימנעות ממצבים מסכני חיים או פגיעות בלתי הפיכות.

הרפואה הולכת ומתקדמת ביכולת הבקרה והחיזוי על מערכות אלו בכדי לסייע לאנשים לשמור הן על המודעות, לעסוק במניעה ולהיערך ולהיות זהירים. ומספקת גם במענים עבור שגרה ומצבי קיצון.

בין יתר הטיפולים המומלצים לציבור יש מוצרים לבקרת כולסטרול, מוצרים לדילול הדם, צינטורים, סטנטים ועוד.  בכל אחד מאלו יש גם בהם ישנן סכנות לטווח קצר ולטווח ארוך.

לו רק היה אפשר להבטיח דרך להגן על כלי הדם, לשמור על גמישותם ותקינותם, לו רק היה אפשר לנקות ולפתוח איפה שיש משקעים והצרה.

CRV Protector נועד להמיס את המשקעים ולנקות את כלי הדם מבפנים.

ה CRV Protector מבוסס על האנזים serrapeptase. אנזים זה הוא אנזים פרוטאוליטי, המסוגל לפרק ביעילות רבה רקמות מתות, קרישי דם, ציסטות, פלאקים בכלי-הדם, להתערב בתהליכים דלקתיים בשלבים שונים ואף להפחית כאב. ה-CRV Protector משפר ומסייע לטיפול בבעיות ומחלות הנובעות מירידה בתפקוד של מערכת הלב וכלי הדם.

השפעותיו של ה-CRV Protector

מסייע בניקוי של כלי הדם.

משפר את זרימת הדם.

מסייע לפעילות הלב.

מסייע לטיפול בטחורים ובוורידים בולטים

מונע חסימות והיצרות של כלי הדם

 

למי מומלץ להשתמש ב CRV Protector? 

  • בעלי כולסטרול גבוהה
  • אנשים המאובחנים עם קרישיות יתר
  • הסובלים מבעיות לב
  • מי שיש במשפחה היסטוריה של אירועים לב או שבץ
  • מעשנים או אנשים שעישנו שנים רבות
  • אנשים שהומלץ לה להשתמש במדללי דם שונים

האנזים Serrapeptase:

מחקרים קליניים שונים שנערכו במדינות רבות באירופה ואסיה מראים שהאנזים serrapeptase מעורר פעילות פיברינוליטית, פעילות נוגדת-דלקת וכן מסייע במניעת בצקת ברקמות שונות. נראה שהשפעתו נוגדת-הדלקת היא חזקה ויעילה יותר לעומת פעילותם של אנזימים פרוטאוליטים אחרים. בנוסף לפעילותו בפירוק חלבונים ולהפחתת תהליכים דלקתיים בגוף, נמצא שיש לו השפעה חזקה למניעת כאב, וזאת בשל יכולתו למנוע שחרור של תרכובות הגורמות לכאב מרקמות דלקתיותמ.

היווצרות של משקעים בכלי הדם (פלאק) נגרמת כתוצאה משקיעה של חומרים שומניים, כולסטרול, ספולת תאים, סידן וחומרי קרישה בשכבה הפנימית של העורקים. שכבה מעובה של פלאק בכלי הדם עלולה לגרום לחסימה חלקית או מלאה בזרימת הדם דרך העורקים והתקשות של העורקים עד כדי סכנה להתפתחות שבץ מוחי או התקף לב.

ד”ר האנס ניפר (Dr. Hans Nieper), רופא פנימי מהאנובר, גרמניה, חקר את פעולתו של האנזים Serrapeptase על משקעי פלאק בכלי הדם. הוא מצא שלאנזים Serrapeptase יש יכולת להגן מפני אירוע מוחי, ושפעילותו מהירה ויעילה יותר לעומת טיפולים אחרים בהם נעזרים להסרת פלאקים שנוצרו בעורקים, כיוון שלאנזים Serrapeptase יש יכולת להמיס קרישי דם. בנוסף מצא ד”ר ניפר שהאנזים Serrapeptase גורם לוורידים בולטים (דליות) להתכווץ.

ד”ר ניפר השתמש באנזים Serrapeptase לטיפול בחסימות עורקים במטופלים שלו, במקרים של היצרות חמורה של עורקי הצוואר, וביעקר במטופלים שדיווחו על תסמינים חמורים כגון עיוורון. תוצאות הטיפולים היו מצוינות, למעשה, מצילות חיים. לתוצאות אמינות ראשונות ניתן לצפות כבר לאחר 6 עד 8 חודשי טיפול, ואפילו לאחר שנה וחצי מסיום הטיפול נראה שיפור מהותי במצוום של המטופלים.

היתרון שבשימוש באנזים serrapeptase מושג מהעובדה, שבשונה מאנזימים אחרים הנמצאים בנוזלי הגוף, הוא משפיע רק על רקמות מתות, למשל שכבות של חומרים שאינם מסיסים השוקעים ונצמדים לשכבות הפנימיות של כלי הדם ומגבילים בצורה מסוכנת את זרם הדם והחמצן למוח ולרקמות השונות. הטיפול באנזים serrapeptase, בשל פעילותו יוצאת הדופן למניעת התהוות חוזרת של משקעים בעורקים, מהווה טיפול יעיל ביותר לטיפול במחלות של כלי-דם, במיוחד לאחר תהליכי צינתור או ניתוח מעקפים.

דבשה רפואית – Melilotus Officinalis

ה-CRV-Protector מכיל את הצמח מלילוטוס  (Melilotus Officinalis- דבשה רפואית), המוכר היטב ברפואה המסורתית. המלילוטוס הראה יעילות גדולה, בשילוב עם פעולת האנזים serrapeptase, לחיזוק ושיקום מערכת הלב וכלי הדם. השימוש העיקרי במלילוטוס הוא לשיפור בזרימת דם למוח ולפריפריה,  לחיזוק של כלי הדם ושל פעילות הלב ולשיפור זרימת הדם לשריר הלב. המלילוטוס מסייע להגדיל את תפוקת הלב, ואף מתאים לטיפול בוורידים בולטים (דליות) וטחורים. בנוסף, למלילוטוס השפעה נוגדת דלקת ונוגדת בצקת, הוא משכך כאבים, נוגד עוויתות ומונע התכווצות שרירים.

מגנזיום הידרוקסיד – Magnesium Hidroxide

ה-CRV-Protector מכיל מגנזיום מסוג הידרוקסיד (Milk Magnesium), שהוא הצורה הזמינה ביותר לגוף. המינרל מגנזיום מסייע לטיפול בהתכווצויות שרירים, מייעל את יכולת ההתכווצות של כלי הדם ושל שריר הלב. המגנזיום חשוב לתפקוד תקין של מערכת הלב וכלי הדם כיוון שהוא מסייע לשיפור הזרימה במחזור הדם ומסייע לאיזון של לחץ דם.

 

הזמן עכשיו CRV Protector